Kvety Valachovičová, kvetinové aranžmány, dekorácie, kytice Gbely

Mojím cieľom je zrealizovať všetky Vaše predstavy týkajúce sa výzdoby sály, aranžmánov, kytíc a doplnkov.

Kvety Valachovičová, kvetinové aranžmány, dekorácie, kytice Gbely

Kvety Valachovičová, denne čerstvé rezané kvety, dekoračný a doplnkový materiál, umelé kvety, sviečky, črepníky, izbové kvety, sezónne rastliny Gbely

Mojím cieľom je zrealizovať všetky Vaše predstavy týkajúce sa výzdoby sály, aranžmánov, kytíc a doplnkov.

Adresa: Naftárska 1026, 908 45 Gbely
Telefón:+421 907 667 646
E-mail:valachovicova.bella@gmail.com

Máte predstavy ako by mal vyzerať Váš svadobný deň? Dovoľte mi Váš svadobný deň urobiť rozprávkovým. Mojím cieľom je zrealizovať všetky Vaše predstavy týkajúce sa výzdoby sály, aranžmánov, kytíc a doplnkov.

Ponúkam kompletnú výzdobu sály, svadobné kytice, nápadité aranžmány zo živých kvetov, dekorovanie stolov (aj luxusným saténom) doplnený rôznymi doplnkami podľa výberu, mašle na stoličky, pom-poms, výzdoba áut, kostolov a mnoho ďalších doplnkov ktoré budú detailne zladené a budú vytvárať krásny a príjemný dojem nielen na Vás ale aj svadobných hostí.

Váš svadobný sen rada zrealizujem v okolí Gbelov – Česká republika (Morava), Senica, Skalica, Malacky, Bratislava.

V našom sortimente ponúkame: denne čerstvé rezané kvety, dekoračný a doplnkový materiál, umelé kvety, sviečky, črepníky, izbové kvety, sezónne rastliny (letničky, trvalky, dreviny).

Ponúkame: kytice podľa objednávky, umelé - živé aranžmány, (vianočné, veľkonočné, na sviatky všetkých svätých) vence, aranžovanie do vlastných váz, výzdobu stužkových slávností, svadby, dovoz kytíc.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.