Marc Thombard, výroba pánskych košieľ a blúziek Gbely

Naša firma vyrába vysokokvalitné pánske košele a dámske blúzky.

Marc Thombard, výroba pánskych košieľ a blúziek Gbely

Marc Thombard, vysokokvalitné pánske košele a dámske blúzky Gbely

Naša firma vyrába vysokokvalitné pánske košele a dámske blúzky.

Adresa: Naftárska 1550, 908 45 Gbely
Telefón:0903 437747
E-mail:marcthombard@stonline.sk

Firma Marc Thombard slovakia, spol. s r.o.
so sídlom v Gbeloch bola založená v roku 2002 a patrí veľkosťou medzi stredné firmy, zaoberajúce sa výrobou pánskych košieľ a blúziek v regióne Záhoria.

V súčasnosti zamestnáva cca. 70 ľudí a ročná kapacita výroby je okolo 90 000 kusov pánskych košieľ a dámskych blúziek. Celá výroba prevádzky je momentálne orientovaná na zahraničie.

Výroba

Naša firma vyrába vysokokvalitné pánske košele a dámske blúzky s použitím náročnej technológie napr. preplátovacie švy, všívanie rukávov s technológiou podlepenia švíkov, obojstranné podlepovanie límcov a manžiet, vyšívanie dielov na vyšívacom stroji Tajima atď.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.