NewStyle, tapety a napínacie stropy Gbely

Lepenie, dodanie a návrh tapiet všetkých druhov a montáž napínaných stropov.

NewStyle, tapety a napínacie stropy Gbely

NewStyle, lepenie, dodanie a návrh tapiet všetkých druhov + montáž napínaných stropov Gbely

Lepenie, dodanie a návrh tapiet všetkých druhov a montáž napínaných stropov.

Adresa: Kpt. Nálepku 822/13, 908 45 Gbely
Telefón:0905 600 167
E-mail:info@newstyle.sk

Firma NewStyle.sk sa špecializuje na montáže napínaných stropných systémov pomocou samonivelačnej laserovej techniky a lepenie tapiet všetkých druhov. Hlavným cieľom firmy je zodpovedné, odborné a spoľahlivé zrealizovanie ponúkaných služieb.

Garantujeme Vám kvalitnú prácu vykonanú vždy včas podľa dohodnutých termínov. Pri napínaných stropoch je doba dodania konkrétneho Vami vybraného produktu od dodávateľskej spoločnosti dlhšia, aj preto je vhodné si zabezpečiť rezerváciu našich služieb s predstihom.

Zákazníkom prinášame inšpiráciu bytových tapiet v podobe už hotových riešení na našej stránke NewStyle.sk. Pravidelne sledujeme trendy v interiérovom dizajne, kde dnes hrajú tapety významnú úlohu.

Úzko spolupracujeme s našimi dodávateľmi, sledujeme ponuky renomovaných výrobcov a vyberáme pre vás to najlepšie. Neustále dopĺňame nové inšpirácie tapiet na stenu a ďalšie bytové dekorácie.

V našej katalógovej ponuke nájdete množstvo moderných, klasických, dizajnových tapiet, ale aj tapety s detským motívom, ktoré sú ideálnym prostriedkom ku skrášleniu interiérov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.