Stolárstvo Kohút, stolárstvo Gbely

Našou prioritou je vyrábať polotovary pre stolárov a realizátorov interiérov.

Stolárstvo Kohút, stolárstvo Gbely

Stolárstvo Kohút, výroba dyhovaného nábytku, kuchynské linky, dyhované i masívne drevené schodiská, drevené masívne zábradlia, dvere, obloženia Gbely

Našou prioritou je vyrábať polotovary pre stolárov a realizátorov interiérov.

Adresa: Farské 1293, 908 45 Gbely
Telefón:+421 (0)907/446 727
E-mail:parkety.kohut@gmail.com

Naša firma sa špecializuje na stolárske práce, výrobu polotovarov pre stolárov, dodávku, montáž a povrchové úpravy drevených podláh.

V rámci stolárskych prác, realizujeme výrobu dyhovaného nábytku, kuchynské linky, dyhované i masívne drevené schodiská, drevené masívne zábradlia, dvere, dyhované i masívne obloženia stien a pod.

Pre výrobu stolárskych polotovarov okrem bežného vybavenia vlastníme vákuový dyhovací lis, tak môžeme spolupracovať so stolárskymi a interiérovými firmami pri dyhovaní obložkových zárubní, schodníc, plošného dyhovania, tvarového dyhovania a dyhovania veľkorozmerových interierových prvkov, napr obloženia stĺpov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.